216 355 00 01

Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Servisi

 Neden Kartal kombi servisimizi aramalısınız;  Kombi sıcak su akıtmıyorsa,  kombi petekleri ısıtmıyorsa, kombi gürültülü çalışıyorsa,  kombi su akıtıyorsa, kombi çalışmıyorsa, kombi sıcak suyunda dalgalanma oluyorsa,  kombi kışlık moda geçmiyorsa,  kombi yazlık moda geçmiyorsa,  kombi arızalandıysa, kombi bakımı için,  kombi arıza lambaları yanıyorsa,  kombi barı yükseliyorsa Kartal Kombi Servisimizle irtibata geçmelisiniz.

Kartal Kombi Servisi

 

 Kartal kombi Servisi; Kartal kombi servisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Kartal’daki tüm semtlere kaliteli ve garantili Kombi servis hizmeti götürmeyi başarmıştır.

 Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Verdiğimiz tüm hizmetlerin 1 yıl parça ve işçilik garantisi altında olması da bunun bir ıspatıdır.

 Havaların iyice ısındığı şu günlerde uzmanların da ortak tavsiyesi olan Kombiların bakım ve tamiratında siz değerli Kartal halkına elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Kartal Kombi Servisi

 Kombi petekleri ısıtmıyorsa bir veya birkaç petek ısınmıyor diğer petekler ısınıyorsa ısınmayan peteklerin giriş ve çıkış vanalarının açık olup olmadığını kontrol ediniz, eğer petek vanalarında bir sorun yok ise petek hava alma purjörün den petekde hava olup olmadığını kontrol ediniz, peteklerde de sorun görünmüyorsa kombi petek tesisatına ait gidiş ve dönüş vanalarının açık olup olmadığı kontrol edilmeli kombi tesisat vanaları açık ise kombi servis merkezimizi arayınız.Kartal Kombi Servisi

Kartal kombi Servisi : (0216) 355 00 01
Kartal kombi Servisi : (0555) 511 27 28

Kartal Kombi Servisi

Bizim tarafımızdan sağlanan bakım hizmetleri

-Baca çekişi kontrolü (yetersiz ise bakım yapılamaz)

Bacalı kombi bakımı

-Genel  iç temizliği

-Brülör temizliği (alevlerin çıktığı yer ve enjektörlerin bulunduğu kısım )

-Ntc kontrolleri (termostatlar)

-Emniyet donanımları kontrolleri

-Tesisat ve kombi arasında bulunan filitre kontrolü (tesisat içindeki pisliğin kombiye girmesini engelller )

-Genleşme tankı hava kontrolü (0.5 bar olmalı)

-Sıcak su türbini kontrolü (su akış ve hızı için)

-Son olarak gaz basınçları ve gaz kaçak kontolü

Yapılır ve çalışır şekilde siz değerli müşterilerimize cihazınız teslim edilir.Kartal Kombi Servisi

 

Kartal Kombi Servisi

 Uzun yıllar kombi alanında mükemmel hizmet sunan Kartal Kombi Servisi firmamız tamir, bakım, onarım ve en önemlisi yeni alınan ürünlerin montajında tüm markalara hizmet vermektedir. Elbette her daim ilk hedefi müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı en çok tercih edilen kombi firması arasında yer almaktadır.Kartal Kombi Servisi

 Tüm hafta boyunca ve her saat süresince müşteri hizmetlerini arayarak dilediğiniz bilgiyi alarak kombi konusunda sıkıntılarınızı, talepleriniz hakkında yardım alacaksınız. Kombi aldıktan sonra montajını servise yaptırma konusunda kesinlikle dikkat etmenizi, servisinden yararlanmanız konusunda her daim kusursuz hizmet anlayışı veriyor. Yedek değiştirme parçası gibi durumlarda ve bakımı gibi detaylara yine hizmetin güzelliklerinden yararlanabilirsiniz.En önemlisi hassas ekibi sayesinde sürekli olarak tercih edebileceğiniz firmaların en başında geliyor.

 

 Artık kış aylarında evin her yerini sıcacık hissetmek için bizi tercih edeceksiniz. . Sizde canınızı ve malınızı güvenilir ellere teslim etmelisiniz.Servis işinde hızlı, kaliteli kombi servis anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Tamir ve bakım aşamasında orijinal yedek parça kullanılır.

 

Kartal Kombi Servisi

Kuruluşumuz ısı ve ısınma sistemlerinde Kartal Kombi Servisi Hizmeti sunmak amacı ile faaliyette geçmiştir. Kartal Kombi servisi olarak teknik destek vermektedir. Servisimiz tarafından tamir edilen ve değişen parça yapılan işlem tarihinden itibaren 1 yıl garanti kapsamındadır. Servis teknisyenlerimiz, Servisimizin kuruluşundan önce çeşitli teknik servis kuruluşlarında faaliyet göstermiş olup servis verilen işin işçiliğin önemine sahip olup, Serviste kalite ve iş bilgi birikimi ile donatılmış olarak faaliyet göstermektedirler. İstikrarlı çalışmalarımız gelişen servis teknikleri ile farklı zamanlarda kurumlarda gerekli eğitimleri almakta almaya devam etmektedirler.

 1-Kombi hiç çalışmıyorsa Kullanılan birçok kombi, içerisinde su bittiği durumlarda emniyet açısından çalışmamaktadır.Olması gereken su basıncı 1.5 bardır Cihaza gelen elektriği kontrol ediniz, elektrik gelmiyor olabilir. Kombinin gaz vanasını kontrol edin, kapalı olabilir Gaz vanası açıkken cihaz çalıştırılmak istenmiş ise ikaz kırmızı lamba yanıyor olabilir. Kombinin ön panelindeki yaz/kış konum anahtarı istenilen konumda olmayabilir. Kombiniz pilotlu ise pilot alevi yanmıyor olabilir. Tüm bu işlemlere rağmen başarılı olamadıysanız servisimizi çağırınız.

2-Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor ise kalorifer ayar düğmesi derecesi düşük ayarda olabilir. Radyatörlerden kombiye gelen dönüş hattındaki filtre tıkanmış olabilir, kalorifer hattının ve peteklerinizi içinin temizlenmesi önemli ayrıntıdır. Kombinin içindeki sıcaklığı okuyan parçalarında sorun olabilir. Radyatör vanalarının kapalı olmadığından emin olun. her iki vanada acık olacak Kombinizin içindeki parçalarında sorun olabilir servisimizle irtibata geçiniz.
Kartal Kombi Servisi
3-Kombiniz patlama sesiyle yanıyor, Kombinizin ilk çalışması esnasında alev alması gecikiyorsa, çakmağın geç çakmasından yada gelen gazın geç gelmesinden kaynaklanıyordur. Çakmağın geç çakması yanma odasında gazın birikmesi ve daha sonradan çakan çakmağın oluşturduğu kıvılcımla alev almasından kaynaklanır. bu sıkıntı kombinize bakım yaptırmadıysanız devam edecektir. Bakım yaptırdıysanız servisimize başvurunuz.

4-Sıcak su akmaya başladığında radyatörler aşırı ısınıyor ise kombinizin içerisinde bulunan üçyollu vana denilen parçada aksama vardır. Tek yöntem değiştirilmesidir. Sıcak suyu açtığınızda üçyollunun içerisindeki mil hareket etmeyerek musluğa göndermesi gereken sıcak suyu kaloriferinize gönderiyor. Servisimize Başvurunuz.

5-Peteklerinizin üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk ise Kalorifer hattındaki filtre tıkanmış olabilir Kalorifer hattındaki su kirlenmiş olabilir Kombinin ayarlarında sorun olabilir Kombinin sıcak su ve kalorifer suyunu birbirinden ayıran parçalarında sorun olabilir. Radyatör tesisatınızın yapımı esnasında yapım hataları olabilir Radyatörlerinize reglaj ayarı yapmalısınız Yapılan işlemler fayda etmediyse servisimizi çağırınız.
Kartal Kombi Servisi
6-Kombi içinden su damlatıyor veya akıtıyor. Kombinizin içinde olması gerekenden fazla suyu doldurmuş olabilirsiniz. 1.5 bar olmalıdır. Kombinizin tesisat bağlantılarında yıpranmalar olabilir. Kombinin genleşme tankında delinmiş veya hava kalmamış olabilir pompanın üzerindeki hava purjörü kireçlenmiş olabilir  servisimize başvurunuz. Kombi ve radyatörlere su doldurduğunuz arızalanmış olabilir. Peteklerin başlarında bulunan hava alma yerlerinden su alınız veya varsa boşatma vanasından boşaltınız. Bu durum devam ederse servisimizi arayınız.

7-Kombi ses yapıyor ise kombinin fanında sorun olabilir Kombinizin pompasında sorun olabilir Kombinizin ısı eşanjöründe hava olabilir. Kombinizin üçyollu vanasında sorun olabilir.

8-Kombinizden sıcak su alamıyorsanız, sıcak su açıldığında kombiniz çalışıyor fakat musluktan sıcak su alamıyorsanız, suyu çok açmış olabilirsiniz. Kombinizin içindeki üçyolluda arıza olabilir,sıcak suya gitmesi gerekenin bir kısmı kalorifere kaçıyor olabilir, kontrol ediniz. Kombinin sıcak su ile alakalı kısmında sorun olabililir servisimize başvurunuz.
Kartal Kombi Servisi

 

  Kartal Kombi Servisi;

Kartal kombi servisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Kartal’daki tüm semtlere kaliteli ve garantili Kombi servis hizmeti götürmeyi başarmıştır.

 Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Verdiğimiz tüm hizmetlerin 1 yıl parça ve işçilik garantisi altında olması da bunun bir ıspatıdır.

 Havaların iyice ısındığı şu günlerde uzmanların da ortak tavsiyesi olan Kombiların bakım ve tamiratında siz değerli Pendik halkına elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. 

Kartal kombi Servisi : (0216) 355 00 01 
Kartal kombi Servisi : (0555) 511 27 28

 

 

Kartal Kombi Servisi

 

 

Kombinizi Bugün Yaptırın..

 

Kartal Kombi Servisi
 

Etiket Listesi

Kartal Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servis Noktalarımız

Hizmet verdiğimiz Markalar

Baymak Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi Firmamız kalite ve hizmet anlayışını benimsemektedir. .
Immergas Kombi Servisi
Immergas Kombi Servisi İmmergas Kombi Servisi olarak en büyük hedefimiz
Baykan Kombi Servisi
Baykan Kombi Servisi Kombi servisi alanında deneyimli profesyonel kadromuzla İstanbul’un
Maktek Kombi Servisi
Maktek Kombi Servisi Kombi Servisimiz Bakım ve onarım işlemlerinizi kaliteli,hızlı
Baxi Kombi Servisi
Baxi Kombi Servisi Baxi Kombi Servisi hizmetleri için bizimle iletişime
Protherm Kombi Servisi
Protherm Kombi Servisi Kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız kış
Ariston Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi Evlerinizde ısıtma ve sıcak su amaçlı olarak
Vaillant Kombi Servisi
Vaillant Kombi Servisi Kaliteli ve Hızlı Kombi Servisimantığıyla hizmetinizde
Viessman Kombi Servisi
Viessmann Kombi Servisi - (0216) 355 00 01 Dünya’nın çok
Arçelik Kombi Servisi
Arçelik Kombi Servisi - (0216) 355 00 01 Türkiye’de birçok

Kombi Duyuru Panosu

Sultanbeyli Eca Kombi Servisi
Sultanbeyli Eca Kombi Servisi Yılların verdiği tecrube ve bilgi birikimi
Baymak Star E50 Kombi Arıza Kodu
Baymak Star E50 Kombi Arıza Kodu E50 Arıza Kodu :
Baymak Star E28 Kombi Arıza Kodu
Baymak Star E28 Kombi Arıza Kodu E28 Arıza Kodu :
Baymak Star E20 Kombi Arıza Kodu
Baymak Star E20 Kombi Arıza Kodu E20 Arıza Kodu :
Baymak Star Kombi E10 Kombi Arıza Kodu
Baymak Star Kombi E10 Kombi Arıza Kodu E10 Arıza Kodu

Klima Servisi

Klima Servis Noktalarımız

Hizmet verdiğimiz Markalar

Falke Klima Servisi
Falke Klima Servisi Type the text here
Daikin Klima Servisi
Daikin Klima Servisi Type the text here
Goodman Klima Servisi
Goodman Klima Servisi Type the text here
Tronic Klima Servisi
Tronic Klima Servisi Type the text here
Shiro Klima Servisi
Shiro Klima Servisi Type the text here
Samui Klima Servisi
Samui Klima Servisi Type the text here
Acson Klima Servisi
Acson Klima Servisi Type the text here
Diamond Klima Servisi
Diamond Klima Servisi Type the text here
Weili Klima Servisi
Weili Klima Servisi Type the text here
Lg Klima Servisi
Lg Klima Servisi Type the text here

Klima Duyuru Panosu

Ferhatpaşa Klima Servisi
Ferhatpaşa Klima Servisi Ferhatpaşa Klima Servisi Klima servisleri olarak siz
Zühtüpaşa Beko Servisi
Zühtüpaşa Beko Servisi Type the text here
Suadiye Beko Servisi
Suadiye Beko Servisi Type the text here
Sahrayı Cedid Beko Servisi
Sahrayıcedid Beko Servisi Type the text here
Rasimpaşa Beko Servisi
Rasimpaşa Beko Servisi Type the text here

klima servisi

ÖNERİ VE ŞİKAYET

Servis216

Sunduğumuz Hizmetlerle ilgili öneri veya şikayetlerinizi 0216 355 00 01 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya İletişim Formu'na yazarak  bize iletebilirsiniz.

ADRES MERKEZ

Adres: Erenköy Mah. Telli Kavak Sok. Beyaz Saray Apt. No:10 Dükkan 5 Kadıköy / İSTANBUL
Kroki için tıklayınız

EĞİTİMLİ TEKNİK KADRO

Servis216 Servis ekibimizde bulunan tüm personelimiz, firmamız tarafından belirli dönemlerde eğitime tabi tutularak, güvenlik ve kalite standartlarını güncel bir şekilde takip eder.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Verdiğimiz hizmet kalitesinin en önemli ayağını müşteri memuniyeti oluşturmaktadır. Personelimiz bu bilinçle hizmet sunmaktadır.